Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'kostrans'@'localhost' (using password: YES) in /config.php on line 3

Warning: mysql_select_db(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /config.php on line 4
   
   
   
   
   
 
 
Przedsiębiorstwo "Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych" powstało w 1991 roku i od początku swojego istnienia zajmowało się skupem metali kolorowych i złomu stalowego od osób prywatnych i firm. W roku 2000 firma przeniosła się z niewielkiej hali przy ul. Kobylogórskiej na duży plac magazynowy, na którym dodatkowo prowadzona jest inwestycja, polegająca na budowie hali magazynowej - warsztatu z kanałem diagnostycznym.

Działalność prowadzona jest zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa:
 • Prawo ochrony środowiska z dnia 27.04.2001r. z późniejszymi zmianami;
 • Ustawa o odpadach z dnia 27.04.2001r. z późniejszymi zmianami;
 • Prawo wodne z dnia 18.07.2001r.;
 • Rozporządzenie Ministra Środowiska w sprawie odpadów z dn. 27.09.01r;
 • i inne.


 • Zakup złomu i metali kolorowych dokumentowany jest wystawieniem umowy kupna-sprzedaży oraz formularza przyjęcia odpadów (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 30 sierpnia 2004 r. w sprawie wzoru formularza przyjęcia odpadów metali).

  Dbamy o ŚRODOWISKO!
  Począwszy od planowania inwestycji zakładano jak najniższy wpływ na środowisko naturalne. W tym celu zaprojektowano i wykonano plac magazynowy według standardów chroniących środowisko: uszczelniono podłoże, wyłożono płytami betonowymi, zamontowano separator substancji ropopochodnych w celu ochrony wód i ziemi przed szkodliwymi substancjami pochodzącymi ze złomu oraz zakupiono kilkanaście kontenerów na surowce, aby zminimalizować ich kontakt i szkodliwość ze środowiskiem.

  Misją firmy jest odbiór odpadów (metali) od klientów - mieszkańców województwa oraz przedsiębiorstw.
  Dodatkowo prowadzona jest działalność rozbiórkowa złomu wbudowanego i demontaż konstrukcji stalowych.
  Fachowa i miła obsługa, doradztwo, zapłata gotówką, najwyższe ceny to niewątpliwe zalety firmy "Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych".
   
   
   
  Copyright © 2oo5 www.skup-metali.pl | Wykonanie: M. Szarejko, S. Ryziński